2019 – 2020 Season Draw

State League

UNDER 18

1st, 2nd & 3rd Grade

1st Grade

.
ROUND 1

(ALL GRADES SATURDAY)
AWAY

.
SATURDAY 
14 SEPTEMBER 2019

11:00AM
RIVERSIDE

.
SATURDAY
14 SEPTEMBER 2019

3RD GRADE – 1:30PM
2ND GRADE – 4:00PM
1ST GRADE – 6:30PM
RIVERSIDE

.
WEDNESDAY
18 SEPTEMBER 2019

7:30PM
RIVERSIDE

.
ROUND 2

.
BYE

.
SATURDAY 
21 SEPTEMBER 2019

BYE

.
SUNDAY
22 SEPTEMBER 2019

BYE

.
WEDNESDAY
25 SEPTEMBER 2019

BYE

.
ROUND 3

AWAY

.
SATURDAY
28 SEPTEMBER 2019

2:00PM
ANDREWS ROAD

.
SUNDAY
29 SEPTEMBER 2019

3RD GRADE – 9:30AM
2ND GRADE – MIDDAY
1ST GRADE – 2:30PM
ANDREWS ROAD

.
WEDNESDAY
2 OCTOBER 2019

7:30PM
ANDREWS ROAD

.
LONG WEEKEND

.
NO GAMES

.
29 AND 30 SEPTEMBER 2019

.
NO GAMES

.
LONG WEEKEND

.
ROUND 4

HOME

.
SATURDAY
12 OCTOBER 2019

2:00PM
AQUATIC

.
SUNDAY
13 OCTOBER 2019

3RD GRADE – 9:30AM
2ND GRADE – MIDDAY
1ST GRADE – 2:30PM
BONNET BAY

.
WEDNESDAY
9 OCTOBER 2019

7:15PM
AQUATIC

.
ROUND 5

HOME

.
SATURDAY
19 OCTOBER 2019

2:00PM
AQUATIC

.
SUNDAY
20 OCTOBER 2019

3RD GRADE – 9:30AM
2ND GRADE – MIDDAY
1ST GRADE – 2:30PM
AQUATIC

.
WEDNESDAY
16 OCTOBER 2019

7:15PM
AQUATIC

.
ROUND 6

(ALL GRADES SATURDAY)
AWAY

.
SATURDAY
26 OCTOBER 2019

11:00AM
BASEBALL PARK

.
SATURDAY
26 OCTOBER 2019

3RD GRADE – 1:30PM
2ND GRADE – 4:00PM
1ST GRADE – 6:30PM
BASEBALL PARK

.
WEDNESDAY
23 OCTOBER 2019

7:15PM
BASEBALL PARK

.
ROUND 7

AWAY

.
SATURDAY
2 NOVEMBER 2019

2:00PM
LAYBUTT RESERVE

.
SUNDAY
3 NOVEMBER 2019

3RD GRADE – 9:30AM
2ND GRADE – MIDDAY
1ST GRADE – 2:30PM
LAYBUTT RESERVE

.
WEDNESDAY
30 OCTOBER 2019

7:30PM
BISP

.
ROUND 8

HOME

.
SATURDAY
9 NOVEMBER 2019

2:00PM
AQUATIC

.
SUNDAY
10 NOVEMBER 2019

3RD GRADE – 9:30AM
2ND GRADE – MIDDAY
1ST GRADE – 2:30PM
AQUATIC

.
WEDNESDAY
6 OCTOBER 2019

7:15PM
AQUATIC

.
ROUND 9

(ALL GRADES SATURDAY)
AWAY

.
SATURDAY
16 NOVEMBER 2019

11:00AM
ELS HALL

.
SATURDAY
16 NOVEMBER 2019
3RD GRADE – 1:30PM
2ND GRADE – 4:00PM
1ST GRADE – 6:30PM
ELS HALL

.
WEDNESDAY
13 NOVEMBER 2019

7:30PM
ELS HALL

.
ROUND 10

.
BYE

.
SATURDAY
23 NOVEMBER 2019
BYE

.
SUNDAY
24 NOVEMBER 2019

BYE

.
WEDNESDAY
20 NOVEMBER 2019

BYE

.
ROUND 11

HOME

.
SATURDAY
30 NOVEMBER 2019

2:00PM
AQUATIC

.
SUNDAY
1 DECEMBER 2019
3RD GRADE – 9:30AM
2ND GRADE – MIDDAY
1ST GRADE – 2:30PM
AQUATIC

.
WEDNESDAY
27 NOVEMBER 2019

7:15PM
AQUATIC

.
ROUND 12

AWAY

.
SATURDAY
7 DECEMBER 2019

2:00PM
NORTHMEAD

.
SUNDAY
8 DECEMBER 2019

3RD GRADE – 9:30AM
2ND GRADE – MIDDAY
1ST GRADE – 2:30PM
NORTHMEAD

.
WEDNESDAY
4 DECEMBER 2019
7:30PM
BISP

.
ROUND 13

HOME

.
SATURDAY
14 DECEMBER 2019
2:00PM
AQUATIC

.
SUNDAY
15 DECEMBER 2019
3RD GRADE – 9:30AM
2ND GRADE – MIDDAY
1ST GRADE – 2:30PM
AQUATIC

.
WEDNESDAY
11 DECEMBER 2019
7:15PM
AQUATIC

.
ROUND 14

HOME

.
SATURDAY
18 JANUARY 2020

2:00PM
AQUATIC

.
SUNDAY
19 JANUARY 2020
3RD GRADE – 9:30AM
2ND GRADE – MIDDAY
1ST GRADE – 2:30PM
AQUATIC

.
WEDNESDAY
15 JANUARY 2020

7:15PM
AQUATIC

.
LONG WEEKEND

.
NO GAMES

.
26 AND 27 JANUARY 2020

.
LONG WEEKEND

.
ROUND 15

(ALL GRADES SATURDAY)
AWAY

.
SATURDAY
1 FEBRUARY 2020
11:00AM
GILCHRIST

.
SUNDAY
1 FEBRUARY 2020

3RD GRADE – 1:30PM
2ND GRADE – 4:00PM
1ST GRADE – 6:30PM
GILCHRIST

.
WEDNESDAY
29 JANUARY 2020

7:30PM
AQUATIC

.
ROUND 16
HOME

.
SATURDAY
8 FEBRUARY 2020
2:00PM
AQUATIC

.
SUNDAY
9 FEBRUARY 2020

3RD GRADE – 9:30AM
2ND GRADE – MIDDAY
1ST GRADE – 2:30PM
AQUATIC

.
WEDNESDAY
5 FEBRUARY 2020

7:15PM
AQUATIC

.
ROUND 17

AWAY

.
SATURDAY
15 FEBRUARY 2020

2:00PM
BONNET BAY

.
SUNDAY
16 FEBRUARY 2019

3RD GRADE – 9:30AM
2ND GRADE – MIDDAY
1ST GRADE – 2:30PM
BONNET BAY

.
WEDNESDAY
12 FEBRUARY 2020

7:30PM
HAMMONDVILLE

.
ROUND 18

HOME

.
SATURDAY
22 FEBRUARY 2020

2:00PM
AQUATIC

.
SUNDAY
23 FEBRUARY 2020

3RD GRADE – 9:30AM
2ND GRADE – MIDDAY
1ST GRADE – 2:30PM
AQUATIC

.
WEDNESDAY
26 FEBRUARY 2020

7:15PM
AQUATIC

.